Dlaczego zabawki animacyjne? ..............

Drodzy Czytelnicy,

witam się z Wami po krótkiej przerwie. Początek roku jest dla nas czasem mobilizacji i aktywizacji, postanowienia noworoczne realizujemy sumiennie.

Końcówka roku, mimo że sklep działał i realizowaliśmy zamówienia, była dla nas ciężka z powodów zdrowotnych. Wszystko jednak powoli wraca do normy, najgorsze za nami, dlatego ze zdwojoną siłą ruszamy do pracy!

Jak pewnie już widzieliście, uruchomiliśmy sklep na naszej stronie strefa-animatora.com.pl. Produkty można wciąż kupić przez allegro, ale promocje, zniżki i bony rabatowe zrealizujecie tylko przez sklep na naszej stronie www.

chusta animacyjna

Kilka słów organizacyjnych już było, więc dobrze, o czym dzisiaj? Dzisiaj troszkę teorii. Czym właściwie są artykuły animacyjne? Czym się charakteryzują? No i najważniejsze – jakie są ich zalety? I czym się różnią od „zwykłych” zabawek?

Przede wszystkim zabawki animacyjne stawiają na naukę i rozwój przez zabawę. Dzięki wykorzystaniu funkcji rozrywkowych przedmiotu, można w bardzo prosty sposób przełamać bariery, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Z tego rodzaju zabawek chętnie korzystają animatorzy czasu wolnego, szkoły, przedszkola i ośrodki rodzinne.
Jednak zabawki te sprawdzają się także w domowym użytku.

4 lata temu, kiedy zaczynałam swoją działalność, to głównie z myślą o profesjonalistach. Nasz dom zawsze jest pełen dzieci i wnuków i szybko okazało się,
ze nasze produkty budzą wśród nich duże zainteresowanie. I tak chusta animacyjna, worki do skoków czy przede wszystkim tunel, stały się stałymi towarzyszami w wypadach na działkę czy na wspólne wakacje. Przetestowane i sprawdzone:)

Zabawki animacyjne charakteryzują się tym, że z łatwością angażują oraz „porządkują” nawet bardzo dużą grupę bawiących się. Najbardziej popularna jest chusta animacyjna, która ma formę koła i zazwyczaj składa się z kolorowych trójkątów. Jest wykonana z lekkiego i bardzo trwałego materiału, a na jej obwodzie są naszyte uchwyty z kolorowej taśmy. Pomysł na produkt wydaje się prosty, a niesamowite jest to, ile daje możliwości do zabaw. Na ich temat powstał już niejeden podręcznik. O chustach mówi się już od kilkunastu lat, szybko zostały docenione, a pedagodzy chętnie z nich korzystają.

W domowym użytku na pewno sprawdzą się te zabawki animacyjne, które są mniejsze, chusta animacyjna o obwodzie 3 m z łatwością zmieści się w każdym pokoju. Innymi produktami są kolorowe tunele, często wykorzystywane jako
tor przeszkód, kostki z cyframi czy worki do skoków. Wszystko to mocno kolorowe, tęczowe i radosne.