Drodzy Czytelnicy! ..............

To ważny dzień, dzisiaj zaczynam przygodę z blogowaniem!
Nazywam się Jolanta Dudek i od 4 lat prowadzę firmę, którą możecie znać pod nazwą „Strefa Animatora”. W prowadzeniu firmy dzielnie pomaga mi mąż (zawsze mogę na niego liczyć!), razem zbieramy pomysły, przygotowujemy projekty i szyjemy zamówienia. Jesteśmy lokalnym producentem (mieszkamy w Krakowie) zabawek edukacyjnych i animacyjnych dla dzieci.

Do tej pory prowadziłam fanpage na Facebook’u, ale podjęłam decyzję o rozpoczęciu pisania bloga, żeby móc podzielić się z Wami moją wiedzą oraz spostrzeżeniami. Facebook niestety nie sprzyja pisaniu dłuższych postów, a czasem niektóre tematy aż się proszą o rozwinięcie i komentarz.

Na Facebook’u do tej pory nie ma chyba ani jednego mojego zdjęcia, ale jednak blog zobowiązuje;) I postanowiłam się ujawnić! Oto ja, zdjęcie zrobił mi mąż (wciąż uważam, że to on jest bardziej fotogeniczny z naszej dwójki;), pojechaliśmy na weekend na działkę i zabraliśmy ze sobą naszą wnusię Oliwkę. Dodam, że to ona zawsze pierwsza testuje nasze product.

O czym będę pisać? O moich obserwacjach i doświadczeniach w świecie zabawek. Czyli w skrócie o „szyciu i życiu”. Będę się dzielić moim wieloletnim doświadczeniem, bo wprawdzie działalność prowadzę od 4 lat, to wychowałam swoje dzieci, a teraz dużo radości sprawia mi spędzanie czasu z wnusią. Czasem wrzucę także post o animacji dzieciaków, zabawach dla dzieci i ciekawych zabawkach.

Chciałabym przełamać powszechnie panujący stereotyp, że najlepsze zabawki to te drogie i ze sklepu. Ja stawiam na handmade i wspólną zabawę z dzieckiem.

Ważne jest dla mnie Wasze zdanie, przeglądając blogi innych, zawsze zaglądam do komentarzy, bo po nich widać, że blog żyje:) Liczę na Was!

Miłego i kreatywnego dnia!