Sklep animatora – dlaczego warto inwestować w zabawki animacyjne? ..............

Witajcie, dziś opowiem Wam, o tym czym wyróżnia się zabawa z artykułami animacyjnymi i jakie są zalety produktów animacyjnych (chust animacyjnych, spodni do skakania, mat animacyjnych, woreczków, tuneli,  szarf itp.)

Wszelkie rozrywki z artykułami animacyjnymi są nieco inne od tych z użyciem zabawek fabrycznych zakupionych w sklepie, które mają instrukcje „włącz , naciśnij, wyłącz itp.”.

Otóż artykuły animacyjne to przede wszystkim zabawa, która porusza wyobraźnię uczestników i graczy. W internecie, czy w książkach edukacyjnych dla animatorów znajdziecie wiele propozycji zabaw z użyciem artykułów animacyjnych, ale na tym nie koniec. Wy sami drodzy Animatorzy, Rodzice i Pedagodzy możecie wymyślać ich jeszcze więcej. Bo jak się sama przekonałam te pomysły się nie kończą. Oto niektóre z nich: drużynowe wyścigi w workach do skakania, zabawa z tunelem animacyjnym w kotka i myszkę, berek z ogonkami animacyjnymi, rzucanie kolorowych piłeczek na pasujące kolory kwadratów szachownicy animacyjnej, wyścigi w potrójnych spodniach do skakania, kolorowa gwiazda z użyciem chusty animacyjnej.

Akcesoria do animacji dzieci kształtują, ćwiczą kreatywnośćrozwijają koordynację ruchową, uczą zabawy w zespole i sportowej rywalizacji.

Pozwalają na swobodną integrację i poznanie drugiej osoby, bo przez dobrą zabawę i śmiech szybciej przełamujemy bariery. Ponadto artykuły animacyjne łączą pokolenia. Tak to prawda, nasze zabawki edukacyjne przeznaczone są dla dzieci i dorosłych. Świetnie sprawdzają się na imprezach przedszkolnych, komuniach, weselach czy imprezach firmowych (np. worki do skakania lub podwójne spodniach do skakania). Można się nimi bawić w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu – w parku , boisku, na zielonej trawie.
Gorąco zachęcam do kreatywnych zabaw rozwojowych z akcesoriami do animacji dzieci i dorosłych.

Przypominam, że jesteśmy otwarci na produkcję zabawek animacyjnych dla dzieci i dorosłych na specjalne życzenia naszych klientów. Własny projekt, dedykacja, kolor czy logo? Nie ma problemu!

Do produkcji naszych zabawek animacyjnych, używamy certyfikowanych tkanin i najwyższej jakości materiałów od polskich wytwórców.

Dzięki temu wszystkie artykuły są wytrzymałe na rozdarcia, mocne i trwałe, a zabawa z nimi jest zawsze bezpieczna. I nie zapominajcie, że ceny produktów animacyjnych w naszym sklepie animatora są zawsze najniższe na rynku. Z reszta sprawdźcie sami.

Zapraszam do zakupów i na naszego Facebooka, tam ciągle pojawia się coś nowego!