Piłka jest elementem wielu gier zespołowych, dlatego świetnie sprawdza się podczas animacji integracyjnych. Zachęca dzieci do wspólnej zabawy, a tym samym sprawia, że zacieśniają się między nimi więzi. Warto wykorzystywać różne rodzaje piłek – gumowe, plastikowe bądź piankowe piłeczki. Każde z nich zapewnią radość podczas zabawy. Oferowane przez nas produkty mogą być wykorzystane do wielu gier i animacji. Gumowe piłki sprawdzą się m.in. podczas zabawy z chustą integracyjną – dzieci z powodzeniem mogą używać ich do rzutów w specjalne otwory, aby rywalizować między sobą. Z kolei wykonane z bardziej miękkich materiałów piłeczki piankowe będą idealne dla nieco młodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat gier i zabaw. Oferujemy także oryginalne rozwiązania, do jakich należy magiczna piłka – w jej wnętrzu znajduje się balon, który może być w każdej chwili wypompowany. Zapewni ona atrakcję na wiele godzin i zachęci najmłodszych do wspólnego spędzania czasu.

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości, sprawdzone akcesoria integracyjne dla dzieci, dzięki którym każda impreza animacyjna będzie niezapomniana. To także znaczne ułatwienie dla samych animatorów! Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem piłek animacyjnych, aby wybrać te, które będą najbardziej odpowiadały Waszym preferencjom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

PIŁECZKA NA RZEPY

9.90 
Gumowa  piłeczka z rzepami nadająca się  do kamizelki na rzepy dla dzieci i dorosłych(uzupełnienie zestawu) Średnica piłeczki to ok.10 cm. Wykonana z lakierowanej gumy.

PIŁECZKI-KULKI ZESTAW 20 SZTUK

30.00 
Kolorowe,plastikowe piłeczki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu.        

PIŁECZKI-KULKI ZESTAW 30 SZT

35.00 
Kolorowe,plastikowe piłeczki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu.

PIŁECZKI-KULKI ZESTAW 50 SZT

48.00 
Kolorowe,plastikowe piłeczki wykonane są z wysokiej jakości polietylenu.

PIŁKA -BALON MINI

22.90 
Mini piłka balon, alternatywa dla dużej piłki XXL.

PIŁKA-BALON XXL

99.00 
Ogromna,tęczowa piłka-balon 85 cm. Delikatna,lekka i starannie wykonana jest bezpieczną zabawką nawet dla najmłodszych użytkowników.