Nauka poprzez zabawę to coś, co kochają wszystkie dzieci. Dzięki uczestnictwu w integracjach zespołowych, najmłodsi nie tylko spędzają przyjemnie czas, ale także uczą się zdrowych nawyków oraz wypracowują prawidłową postawę sylwetki. Szczególnie pomocne okazują się wtedy akcesoria sensoryczne, np. woreczek z piaskiem bądź z grochem.

Zalety wykorzystywania woreczków sensorycznych podczas zabaw

Woreczek sensoryczny ma za zadanie wspomagać koordynację zmysłowo-ruchową, a także wzmacniać koncentrację u najmłodszych. Wykorzystanie woreczków z piaskiem podczas ćwiczeń gimnastycznych pozytywnie wpływa na rozwój dzieci, pomaga zachować równowagę oraz wzmacnia chwyt. Sposobów na wykorzystanie woreczka sensorycznego jest naprawdę wiele, co tylko przekłada się na jego wielostronne użytkowanie. Można z powodzeniem używać go jako elementu do podnoszenia bosą stopą, pozostając w pozycji leżącej (co wzmacnia kręgosłup dziecka), a także wykorzystać jako gadżet np. do gry w klasy.

Ćwiczenia gimnastyczne będą jeszcze przyjemniejsze dla maluchów, jeśli zostaną wzbogacone o woreczki z piaskiem lub grochem. Szukasz tego typu akcesoriów, aby urozmaicić prowadzone zajęcia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyświetlanie jednego wyniku

WORECZEK Z GROCHEM

6.90 
Woreczek  do ćwiczeń rehabilitacyjnych, korekcyjnych oraz gimnastycznych.